علف تراش دوشی

مزایای علف تراش دوشی

یکی از انواع علف تراش هایی که در زمینه صنعت کشاورزی و باغداری، کاربرد دارد، علف تراش دوشی است. همان طور که می دانید علف تراش در صنعت باغداری و کشاورزی از اهمیت بسیار زیادی برخوردارند و در صورتی که انتخاب این نوع تجهیزات به درستی صورت نگیرد، حین کارکرد آن ها دچار مشکلاتی خواهیم بود. برندهای متفاوتی از انواع و اقسام علف تراش ها در بازار وجود دارد و لازم است که برای انتخاب بهترین علف تراش دوشی به سراغ برندهای معتبر و شناخته شده برویم.

علف تراش دوشی چیست و چه کارایی دارد؟

علف تراش دوشی در واقع نخستین مدل علف تراشی است که تا به حال طراحی شده و باید آن را فرم سنتی علف تراش ها در بازار بدانیم که البته همچنان نیز طرفداران خاص خود را دارد. این دستگاه علف تراش دارای یک لوله مستقیم و بلند بوده که بین موتور بنزینی آن و پره دستگاه قرار گرفته و کشیده شده است. لوله بلندی که صحبت آن را می کنیم توخالی طراحی شده و شفت مستقیم دستگاه در آن قرار می گیرد، به شکلی که قدرت محور موتور را جهت گردش پره های برنده علف زن، از این طریق انتقال می دهد. همین طور مجموعه ای از بندهای پهن با داشتن ویژگی نصب بر دوش کاربر تا دور کمر بر این لوله قرار دارند و باعث می شوند تا تسلط بر دستگاه علف زن از سوی کاربر به شکلی بهتر انجام شود. لازم به ذکر است که جهت کنترل دستگاه علف زن از یک جفت دستگیره شبیه به چیزی که در فرمان دوچرخه ها می بینیم، استفاده شده است و کاربر یا همان اپراتور می تواند به کمک این دستگیره ها کنترل و فرمان دهی بهتری بر علف تراش داشته باشد.

علفتراش دوشی هوندا

به طور نمونه علف تراش هوندا دارای کیفیت بسیار خوبی بوده و از بهترین و کارآمدترین علف تراش ها در بازار فعلی به شمار می رود. برند هوندا، برندی ژاپنی و با عملکرد قوی و طول عمر بالا به حساب می آید.

علف تراش دوشی KNC

علف تراش knc نیز از شمار بهترین علف تراش های سنتی بازار محسوب می شود و کیفیت طراحی و ساخت آن کاملا قابل تمایز است. این علف تراش می تواند برای استفاده طولانی مدت و زمین های وسیع زراعی مورد نظر قرار گیرد.

مزایای خرید علف تراش دوشی

از مزایای خرید علف تراش دوشی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این علف تراش ها کاربردی ساده دارند.
  • طول عمر کارکرد این علف تراش ها بسیار بالا است.
  • تراشیدن و شکل دهی گیاهان تزئینی به کمک این علف تراش ها، ساده تر است.
  • منظم کردن زمین های چمن کاری شده و به طور کلی اصلاح چمن ها به کمک علف تراش های دوشی به شکلی ساده تر انجام می شود.
  • هرس کردن شاخه های ریزتر درخت ها به وسیله این نوع از علف تراش ها ساده تر میسر خواهد بود.

سخن آخر

پیش از انتخاب و خرید علف تراش، می توانید از مشاوره افراد متخصص در این حوزه بهره مند شده و به این شکل خریدی هوشمندانه تر و مناسب تر داشته باشید.

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonجهت مشاوره تماس بگیرید.