علف تراش پشتی

فروش علف تراش پشتی

یکی از انواع علف تراش های رایج که بسیار مورد استفاده قرار می گیرند، علف تراش پشتی است. علف تراش های پشتی، به سهولت کارکرد داشته و برای کاربری که این نوع از علف تراش ها را مورد استفاده قرار می دهند، آسانی کار بیشتری دارند.

به طور نمونه علف تراش پشتی هوندا از باکیفیت ترین علف تراش های موجود در بازار است که می توان به وسیله آن نسبت به هرس کردن یا کوتاه نمودن علف های هرز اقدام کرد. به ویژه این نوع علف تراش برای مناطقی که نمی توان از چمن زن های معمولی و رایج استفاده کرد، کاربرد بیشتری دارد.

علف تراش پشتی چیست؟

علف تراش پشتی همان طور که از نام آن مشخص است، به شکل یک کوله پشتی روی دوش فرد قرار گرفته و با توجه به این که بندهای آن در دو سمت بدن قرار می گیرند، وزن علف تراش به خوبی روی بدن توزیع شده و مشکلی حین استفاده از آن وجود نخواهد داشت.

توصیه می شود که حتما حین استفاده از علف تراش از محافظ و شیلد صورت استفاده کنید تا ذرات برش خورده که ممکن است به هوا پرتاب شوند، به چشم وارد نشده و مشکلاتی در پی آن به وجود نیاورند.

به طور معمول علف تراش های پشتی وزن کمی دارند و برای قرار گرفتن روی دوش افراد، طراحی شده اند. به این شکل علف تراش فشار کمی روی اپراتور و کاربر وارد کرده و در صورتی که این مدل علف تراش را از میان مدل های معتبر و برندهای شناخته شده انتخاب کنید، هیچ گونه مشکلی حین استفاده از آن حتی در طولانی مدت نخواهید داشت.

به طور ویژه علف تراش پشتی knc نیز کارکردی عالی دارد و با توجه به وزن کم آن، گزینه ای فوق العاده برای افرادی محسوب می شود که قادر به تحمل وزن زیادی روی شانه های خود نیستند. این علف تراش طول عمر بالایی نیز دارد و به طور خاص می توان از آن برای زمین های زراعی، باغات، پارک ها و موارد مشابه که مسافت زیادی دارند استفاده کرد.

همان طور که حدس می زنید به کار بردن علف تراش های ضعیف، فارغ از این که چه نوعی باشند، پشتی یا غیرپشتی، در مساحت های بزرگ و به طور پیوسته، چندان پاسخگو نبوده و پس از گذشت مدتی، با از دست دادن کیفیت کار این علف تراش ها روبرو خواهیم شد. اما در خصوص علف تراش های پشتی هوندا و نیز knc اوضاع متفاوت است و کیفیت ساخت و تکنولوژی به کار رفته در این علف تراش ها، به شکلی است که ضامن کارکرد طولانی مدت و قدرت عملکرد آن ها خواهد بود.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonجهت مشاوره تماس بگیرید.