موتور برق سایلنت

فروش موتور برق سایلنت

یکی از انواع موتور برق های موجود در بازار، موتور برق سایلنت است که کاربرد بسیار موثرتری داشته و همان طور که از نام آن می توان حدس زد، بدون صدا و بسیار کم صدا به کار می پردازد و حین روشن کردن آن، صدای آزاردهنده و گوش خراش موتور برق ها که همیشه شنیده ایم را تداعی نخواهد کرد.

موتور برق سایلنت چیست و چه مزیتی نسبت به سایر مدل ها دارد؟

همان طور که احتمالا می دانید موتور برق یکی از تجهیزات کاربردی است که در آن انرژی مکانیکی از طریق سوخت بنزینی یا گازوئیلی به انرژی الکتریکی تبدیل خواهد شد و در شرایطی که با قطعی برق یا به طور کلی عدم دسترسی به برق روبرو باشیم، می توان از این وسیله به شکل جایگزین استفاده کرد.

موتور برق سایلنت نیز همین کارکرد را داشته، با این تفاوت که صدای کمتری (تقریبا بدون صدا) در حین کارکرد دارد. لازم به ذکر است که عموما سوخت به کار رفته در موتوربرق سایلنت یا بی صدا، بنزین بوده و کمتر مدلی را می بینیم که با داشتن این ویژگی کارکرد بدون صدا، دارای سوختی به جز بنزین باشد. تقریبا بدیهی نیز به نظر می رسد که تنها با سوخت بنزینی بتوان الگو و سیستمی طراحی کرد که کاملا بدون صدا کار کرده و تبدیل انرژی مکانیکی به الکتریکی یا الکتریسیته را انجام دهد.

لازم به ذکر است که حتما باید موتوربرق بی صدا یا سایلنت را در فضای باز قرار دهید. به یاد داشته باشید که استشمام گازهای ناشی از کارکرد این موتور برق که عموما گازهای دی اکسید کربن و اکسید کربن هستند، بسیار سمی بوده و می توانند موجب مسمومیت افراد شوند.

موتوربرق های بی صدا، غالبا برای مصارف خانگی مورد استفاده قرار گرفته و در ساختمان های مسکونی یا تجاری کوچک تعبیه می گردند. با توجه به ماهیت و ساختار این موتور برق ها، بیشتر مواقع و در اکثر مدل ها، دارای ابعاد کوچک تری نسبت به سایر مدل های موتور برق موجود در بازار بوده و بالطبع پتانسیل کمتری نیز دارند. از این روی اگر تصمیم به تهیه موتور برق برای یک بیمارستان یا مرکز درمانی و مراکز مشابه باشد، هرگز به سراغ این مدل از موتور برق ها نرفته و حتما از موتور برق های اصلی و معمولی که دارای توان خروجی ایجاد برق بالاتری باشند، استفاده می شود.

کلام آخر

برای انتخاب بهترین موتور برق مناسب محیط مورد نظر خود، بهتر است پیش از انتخاب و خرید، مشاوره حرفه ای در این خصوص داشته باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 4]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonجهت مشاوره تماس بگیرید.