خرید موتور برق بنزینی مناسب

خرید موتور برق بنزینی

راه تشخیص بهترین و مناسب ترین موتور برق بنزینی چیست ؟

نکات یا المان هایی که هنگام خرید موتور برق بنزینی باید بدان ها توجه شود شامل :

۱-کیفیت

۲- کارایی

۳-توان واقعی

۴-خدمات

۵- قیمت واقعی است.

۱-کیفیت موتور برق بنزینی هادس

آریان صنعت واردکننده موتور برق بنزینی هادس، اولین اولویتی که برای واردات موتور برق بنزینی همیشه در نظر داشته، کیفیت کلی در قطعات و‌ اجزای موتور برق بوده است. برای مثال کیفیت آلیاژ موتور و‌ سیلندر و استحکام موتور بنزینی، مقاومت شاسی یا فریم، وزن ژنراتور و سیم پیچی تمام مسی، تابلو برق و سیستم راه اندازی دستگاه برای مصرف کننده و غیره

۲-کارایی موتور برق بنزینی هادس

منظور از کارایی موتور برق بنزینی این است که موتور برق که خرید میکنیم توانایی تولید برق خانگی و برق صنعتی را بدون افت ولتاژ و نوسان داشته باشد. این شرایط باید بین ۶ الی ۱۰ ساعت به صورت پایدار بدون کوچکترین نوسان و خطا در تولید برق فراهم گردد.

۳- توان واقعی

توان واقعی موتور برق بنزینی هادس

متاسفانه بسیاری از خریداران موتور برق بنزینی توانایی محاسبه درست توان واقعی موتور برق بنزینی را ندارند.

نحوه محاسبه توان واقعی موتور برق بنزینی

نکته اول : برای مثال توجه نکنید مدل موتور برق چه عددی است مثلا hads8500 توان واقعی ۷۵۰۰ وات الی ۷۰۰۰ وات است یا hads9500 که ۸۵۰۰ وات الی ۸۰۰۰ وات است .

نکته سوم :  بر روی موتور برق بنزینی چه توانی نوشته شده برای مثال موتور برق hads8500 موتور ۱۷ اسب بخار دارد دراینجا شما باید این عدد را بر عدد 2 تقسیم کنید. با اینکار به کیلووات یا توان حدودی موتور برق میرسید.

نکته آخر :موتور برق بنزینی که خریداری میکنید را به کارشناس مربوطه نشان دهید.

با کلیک بر روی نوار رنگی زیر به راحتی میتوانید به کیفیت اجناس آریان صنعت و موتور برق بنزینی هادس پی ببرید .

4- خدمات

مهم ترین خدماتی که شما باید پس از خرید موتور برق بنزینی دریافت میکنید این موضوع باشد که پس از مدتی موتور برق نیاز به تعمیر پیدا کرد تمامی اجزاء و لوازم موتور برق شما تامین و فراهم شود و اینکه موتور برق به صورت کلی قابل تعمیر باشد تمام موتور برق های گروه آریان صنعت دارای ۱ سال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش است و در فاکتور فروش قید و شرط میشود .

۵- قیمت واقعی موتور برق

خریداران و همکاران گرامی با در نظر گرفتن توضیحاتی که در بالا ارائه شده است و مقایسه موتور برق بنزینی خریداری شده با سایر موتور برق ها می توانند به قیمت واقعی دستگاه پی ببرند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonجهت مشاوره تماس بگیرید.