آریان صنعت

آریان صنعت تنها نمایندگی و‌ وارد کننده محصولات HADS موتور برق ، موتور برق بنزینی و کفکش و محصولات صنعتی و کشاورزی با استانداردهای iso9001-iso14001-iso10002-iso10006 و پذیرش نمایندگی و شرایط ویژه برای نمایندگان در اقسا نقاط ایران عزیزمان در حال فعالیت است.

محصولات آریان صنعت

آریان صنعت

انواع موتور برق

برای مشاهده محصولات کلیک کنید.

null

محصولات کشاورزی

برای مشاهده محصولات کلیک کنید.

آریان صنعت

محصولات ساختمانی

برای مشاهده محصولات کلیک کنید.

آریان صنعت

محصولات صنعتی

برای مشاهده محصولات کلیک کنید.

درباره ما

گروه آریان صنعت در سال ۱۳۸۶ تاسیس گردیده که کار خود را با تولید دستگاهای اسفالت بر و کاپکتور و شیلنگ ویبراتور ((کاملا ایرانی))راه اندازی کرده اما خبر خوب برای مشتریان بلفعل و‌بلقوه این گروه این است آریان صنعت اقدام به واردات موتور برق ارزان و با کیفیت، با بهترین متریال روز دنیا از چین و‌کره، کرده و سهم خوبی از بازار را به خود اختصاص داده از جمله محصولات وارداتی این شرکت موتور برق ، موتور برق بنزینی و‌ دیزلی با برند ثبت شده HADS است که دارای لیسانس USA است و این شرکت غول چینی فروش بسیار بالایی در اروپا و آمریکا را داشته و‌اکنون در ایران پا به ظهور گذاشته.
همچنین گروه آریان صنعت در حال حاضر سعی به واردات چند مدل پمپ آب و‌کفکش در قدرت های مختلف را دارد که از کیفیت فوق العاده ای برخوردار است.
اما خبر خوب دیگری که گروه آریان صنعت برای همکاران خود دارد این است که، در صدد اهدای نمایدگی به چند استان ایران عزیزمان است که از مزایا و تخفیفات خوبی برخوردار خواهند بود.

چرا آریان صنعت ؟

محصولات با کیفیت

تمامی محصولات آریان صنعت دارای کیفیت مناسب و مطلوب بوده است و همچنین محصولات از 6 تا 36 ماه دارای گارانتی هستند. علاوه بر فروش و پشتیبانی محصولات، خدماتی نظیر نگهداری و تعمیر تمام محصولات این شرکت نیز به مشتریان داده خواهد شد.

قیمت مناسب

بدون شک در بازار کالاهای تقلبی با‌کیفیت پایین زیاد هستند که حتی با پرداخت پول زیاد به دست مشتری میرسد، اما آریان صنعت قیمت محصولات خود به صورت کاملا رقابتی و‌همراه با کارت گارانتی شرکت سازنده به فروش میرساند.

ارسال رایگان

محصولات آریان صنعت به تمام نقاط کشور ارسال خواهد شد. ارسال محصولات لحظه ای پس از خرید محصول توسط مشتری انجام خواهد شد. ارسال محصولات بطور کاملا استاندارد و رایگان بوده است و در کمترین زمان ممکن این ارسال صورت خواهد گرفت.

فهرست