موتور برق ارزان

موتور برق ارزان

اگر دنبال موتور برق ارزان و با کیفیت هستید به نکات کلی برای شما عزیزان تعریف خواهیم کرد خوب توجه کنید. اول این که تعریف شما از ارزان، قیمت مناسب برای کالای خوب است. پول کم برای خرید موتور برق هیچ کاربردی ندارد و فقط پول دور انداختن است، حال به نکات زیر توجه کنید.

۱-چه مقدار بازدهی از دستگاه میخواهید.
۲-دستگاه چند ساعت میتواند مداوم تولید برق خاص داشته باشد و‌ بدون نوسان و‌ افت ولتاژ کار کند.
۳-عمر دستگاه چقدر است.
۴-لوازم و‌ قطعات مورد نیاز را در بازار دارد.
۵-نمایندگی مستقیم در بازار دارد.
۶-گارانتی و‌ وارانتی دارد.
۷-سیم پیچی ژنراتور دستگاه ۱۰۰‎٪ مس است.
۸-آلیاژی که ساخت موتور به کار رفته از چه متریالی است.

همین طور این ها سوالاتی است که میتوانید از فروشنده سوال کنید.
شما میتوانید موتور برق خیلی خیلی ارزانی را برای خرید پیدا کنید اما آیا این سوال را از خود کرده اید که چرا قیمت کمی دارد این محصول، آیا قیمت رقابتی است؟ آیا کیفیت پایین دارد؟ آیا ۸ موردی که گفتیم در بالا را لحاظ کرده اند؟
مجموعه آریان صنعت به شما میگوییم چه کار کنید تا صرف نظر از تبلیغ برند خودمان خریدی خوب داشته باشید.

توان موتور برق ارزان

نکته ای که خیلی باید توجه داشته باشید ، بر روی موتور برق ها کدی زده شده که هیچ ربطی نه به kw و kva و W دارد از خودمان مثال میزنیم، مثلا HADS8500 این فقط یک مدل یا کد شناسایی تیپ معمولی است و به این معنی نیست که توان دستگاه ۸۵۰۰Wاست توان این مدل ۷۵۰۰W است.
نکته بعد در همین خصوص،موتور برق ۸۰۰۰W یا ۸KW موتور ۱۹۲ یا ۴۵۲ cc باید داشته باشد و‌قدرت ۱۸ تا۱۹ اسب را دارد، اما شما به مواردی برمیخورید که موتور برق ۸KW موتور ۱۶hpاسب یه ۴۲۰cc، مدل ۱۹۰ دارد اما این قدرت را برای شما هیچوقت نمیتواند تامین کند، نکته دوم در همین خصوص توان را بااین مقیاس اندازه گیری از فروشنده درخواست کنید و سوال کنید چند عدد لامپ ۱۰۰وات پرمصرف را برایتان روشن میکند ( هر ۱۰ عدد لامپ ۱۰۰ به حساب ۱KW است)

سیم پیچی ژنراتور ارزان

ژنراتور مسئولیت تامین برق را دارد از این رو باید خیلی وسواس به خرج دهید و‌در فاکتور موتور برق ارزان بخواین قید شود ۱۰۰‎٪ مس با توان (مثلا) ۷kw چون باید برقی بدون نوسان وخالص برای شما تولید کند.

لوازم جانبی پیچیده و ساده تاثیر گذار بر قیمت و کیفیت موتور برق ارزان

 

۱) ساعت کار دیجیتال و‌ ولت متر

اختلاف قیمتی بین ولت متر ساده و ساعت کار دیجیتالV.H.T چیزی حدود ۶ الی ۱۰ دلار است، اما مهمتر از قیمت کارایی آن است ولت متر فقط نشانگر ولتاژ دستگاه است اما V ولتاژ، H فرکانس،T ساعت کارکرد، است.

۲) خروجی‌ و‌ سوکت دستگاه

موتور برق که خریداری میکند دقت داشته باشید که از سوکت آمریکایی یا همان پیچی استفادشده باشد، زیرا نمونه های دیگر خیلی حساس به دما و شکننده هستند،
نکته
در توان ۱KW وات تا ۶KW از سوکت پیچی باید بهره گرفته شده باشد ۳۰AMPآمپر
در توان بالای ۶KW از سوکت ۳۲AMP آمپر و‌صنعتی باید استفاده شده باشد به دلیل اینکه در توان بیش از ۶KW سوکت داغ شده و شروع به آب شدن میکند. و‌اتصالی رخ میدهد صرف نظر از اختلاف قیمت ۵تا ۸ دلاری آن

۳) چرخ و‌دسته موتور برق ارزان

همه انسانها دنبال آسایش و راحتی بیشتر در کار روزانه هستیم از این رو‌موتور برقها باید در قدرت ۳کیلو وات با وزن ۴۷ تا ۴۸ کیلو( کیفیت خوب) و قدرت ۷کیلو ولت با وزن ۹۷ کیلو (کیفیت خوب) نیاز جدی به چرخ و‌دسته دارد که قیمت چرخ ‌و‌ دسته ۷تا ۱۱ دلار است.

AVR automatic (4موتور برق ارزان

یک سیستم پیچیده مه نوع automatic آن بر روی تعداد محدود از موتور برق ها وجود دارد که کمک فراوانی به بازدهی هرچه بیشتر دستگاه میکند.
کار A.AVR این است که یه حد زمان و‌بازی با دور موتور و‌فرکانس را اوتوماتیک انجام میدهد ((در زمان شروع به کار مصرف کننده برق)) برای مثال یک‌الکترو‌موتپر دارید. به قدرت ۴KW و‌میخواهید با موتور برق ۷KW آن را روشن کنید به دلیل وجود آمپر اوله اگر AVR نباشد دستگاه به اصطلاح خفه میکند و‌پس از ریپ زدن خاموش میشود

۵) سیستم AU موتور برق ارزان

سیستم AU یعنی ژنراتور با سیستم سیم پیچی ضد فرسایش و‌اصتحلاک ساخته شده باشد که HADS همین سیستم را در سری محصولات خود به کار برده است.

۶) سیستم کمبود روغن یا oil alert یا low oli موتور برق ارزان

همه ما چه مصرف کننده و‌چه فروشنده میدانیم که تمامی موتور های احتراقی نیاز شدیدی دارند که از روغن کافی درون موتور برخوردار باشد. این سیستم این طور کار میکند، اگر روغن دستگاه شما کم باشد. دستگاه خاموش‌ میشود یا اصلا روشن نمیشود. جدا از اختلاف قیمتی ۷تا ۱۲ دلاری این سیستم کمک میکند یک سوم پول شما از کل پولی که به موتپر برق داده اید را بابت تعمییر ندهید.

گارانتی و‌ وارانتی موتور برق ارزان

فرهنگ‌ غلطی در بین خریداران رواج داده شده که گارانتی در ایران معنی ندارد البته در مواردی که اجناس تقلبی و‌ بدون اصالت خریداری میشود این موضوع درست است( هادس HADS همراه با هر عدد از محصولات برگه گارانتی و ‌CD آموزشی به دست مشتریان عزیز می رساند)دستگاه باید ۶ ماه گارانتی تعمیر جزئی و‌۱۸ماه گارانتی نعمیر کلی داشته باشد اگر اینطور نباشد موتور برق از استاندارد خارج است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonجهت مشاوره تماس بگیرید.