قیمت موتور برق بنزینی

قیمت موتور برق بنزینی

قیمت موتور برق بنزینی به چند فاکتور مهم بستگی دارد در این مقاله سعی کردیم که چند مورد را برای مصرف کننده و مشتریان محصولات هادس توضیح دهیم.

کمپانی تولید کننده موتور برق

متاسفانه در کشور ما هیچ تولید کننده موتور برق بنزینی وجود ندارد و با این حال باید دید که کمپانی تولید کننده موتور برق بنزینی در چه سطحی از کیفیت قرار دارد.

کشور تولید کننده موتور برق بنزینی

تا چند سال پیش ژاپن و‌آمریکا به تنهایی موتور برق بنزینی خوب تولید می کردند اما این مسئله تا زمانی بود که چین در شهر chong quing شرکت های تولید موتور برق بنزینی نداشت اما در حال حاضر شرکت های قدرتمندی به استانداردهای ژاپن و آمریکا در حال تولید و صادرات موتور برق بنزینی به تمام دنیا هستند.

آلیاژ موتور برق بنزینی

یکی از موارد تاثیر گذار بر قیمت موتور برق بنزینی، درصد آلیاژ به کار رفته در پروسه ی تولید و ساخت این دستگاه است. باید به این نکته اشاره کرد که درصد آلیاژ، چیزی حدود ۳۰ الی ۵۵ درصد اختلاف قیمت ایجاد می کند و این موضوع در حالیست که مصرف کننده کمتر قادر  به تشخیص این موضوع است، حتی اگر ژنراتور موتور برق بنزینی، کاملا از جنس مس باشد.

خرید موتور برق بنزینی از فروشگاه های معتبر

مسئله ی مهمی که بسیاری در هنگام خرید موتور برق بدان توجه نمی کنند، خرید موتور برق بنزینی از فروشگاه های معتبر است؛ فروشگاه هایی که نمایندگی یا وارد کننده یک برند خاص هستند، در هنگام بروز هر گونه عیب و خرابی دستگاه، پاسخگوی شما مشتریان عزیز خواهند بود. خرید از نمایندگی و دریافت گارانتی در هنگام خرید موتور برق، تضمینی برای بهره گیری از خدمات پس از فروش یا حتی تعویض قطعات در طول مدت گارانتی برای شما مشتریان عزیز خواهد بود.

موجود بودن و دسترسی به لوازم و قطعات موتور برق خریداری شده

در مبحث قیمت موتور برق بنزینی بسیار مهم است که پس از اتمام زمان گارانتی یا در همان زمان گارانتی موتور برق بنزینی، لوازم مورد نیاز برای تعمیر موتور برق بنزینی قابل تهیه و در دسترس باشد.

در خرید موتور برق بنزینی هرگز کیفیت را فدای قیمت پایین نکنید.

قیمت اجزای اضافی و‌مهم و تاثیر کذار در قیمت موتور برق بنزینی

باتری، ساعت کار دیجیتال ، چرخ و ‌دسته ، سیستم AU  (سیستم سیمپیچی زد استحلاک و‌فرسایش) ، سیستم AVR  (سیستم تثبیت جریان برق خودکار)

به همین منوال چند مورد در موتور برق ۸ کیلووات حدود ۳۵ الی ۵۰ دلار قیمت دارند و می توان با یک مقایسه ساده به قیمت موتور برق بنزینی واقعی رسید.

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonجهت مشاوره تماس بگیرید.