موتور برق بنزینی پرتابل یا موتور برق پرتابل

موتور برق بنزینی پرتابل یا موتور برق پرتابل

شاید بسیاری از شما با شنیدن اسم موتور برق بنزینی پرتابل یا موتور برق پرتابل، تصور کنید که پرتابل نیز یک برند از این دستگاه است اما این نکته قابل ذکر است که پرتابل بودن از مشخصه یک موتور برق بنزینی یا موتور برق می باشد. یک موتور برق پرتابل قابلیت جابه جایی در مکان های مختلف را دارد و برای کاربری متنوعی مورد استفاده قرار می گیرد.

ویژگی های موتور برق بنزینی یا موتور برق پرتابل عبارتند از :

۱-وزن کم

۲-صدای کم

۳-مصرف سوخت پایین

۴ – حجم کم

۵-کارکرد استاندارد

۶-کیفیت رقابتی با بهترین برند ها

۷-سیم پیچ ۱۰۰٪ مس

۸-در نمونه های بزرگتر دارای چرخ و دسته و غیره

عمدتا موتور برق های پرتابل، موتور برق بنزینی پرتابل هستند؛ زیرا بنزین سوختی در دسترس است و دوم اینکه موتور برق های بنزینی پرتابل در مقایسه با نوع دیزلی و گازی، استهلاک کم تری دارند بنابراین بهترین گزینه برای مصرف کنندگان موتور برق بنزینی خواهند بود.

از مسائلی که هنگام خرید موتور برق پرتابل باید بدان توجه شود این است که دستگاه خریداری شده حتما دارای گارانتی بوده و لوازم آن نیز در بازار موجود باشد.

تمامی موتور برق و موتور برق های بنزینی هادس، پرتابل هستند و به راحتی جابه جا می شوند. همچنین متخصصین آریان صنعت در تمامی ساعات شبانه روز پاسخگوی شما خواهند بود و می توانید از مشاوره های رایگان این مجموعه بهره مند شوید.

موتور برق های پرتابل گازوئیلی یا دیزلی وزن بالایی داشته و‌ حتی کم ترین قدرت آنها باید دارای چرخ باشد.

از موتور برق پرتابل گازسوز در دو نمونه ی LPG و CNG بیشتر در خانه یا مکان هایی استفاده می شود که به طور مدوام نیازمند تغییر موقعیت موتور برق نباشد.

نمونه دیگر موتور برق پرتابل دیگری که امروزه در بازار مصرفی وجود ندارند، موتور برق پرتابل نفت و ‌بنزین است، این تیپ موتور برق حالت حالبی داشته و عملکرد آن به این صورت است که با بنزین استارت می خورد و با نفت کار میکند اما افت ولتاژ شدیدی دارد.

امیدوارم با مطالعه مقاله، اطلاعات مفیدی در خصوص موتور برق های پرتابل به دست آورده باشید.

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonجهت مشاوره تماس بگیرید.